S-ROBOT

Soutěž robotiky a kybernetiky pro ZŠ

27. 11. 2019

se soutěží PC_ák

Soutěže S-ROBOT 2019 se zúčastnili tito žáci:

ZŠ Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ, Černilov
Potůček Tadeáš8. třídaO nejrychlejší vozítko
Hroneš Daniel8. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Česká Třebová, Nádražní ulice
Tomeš Martin9. třídaO nejrychlejší vozítko
Horváth Michal9. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Havlíčkův Brod
Řezníčková Michaela8. třídaO nejrychlejší vozítko
Bárta Šimon8. třídaO nejrychlejší vozítko
Prchal Jiří9. třídaO nejrychlejší vozítko
Řihák David9. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Heřmanův Městec
Dušánek Pavel8. třídaO nejrychlejší vozítko
Gondeková Anna8. třídaO nejrychlejší vozítko
Fišar Jonáš Albert8. třídaO nejrychlejší vozítko
Semrád Filip8. třídaO nejrychlejší vozítko
Chládek Jan8. třídaO nejrychlejší vozítko
Mareš Jaroslav8. třídaO nejrychlejší vozítko
Mokrý Mikuláš8. třídaO nejrychlejší vozítko
Valenta Tomáš Vlastimil8. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠaMŠ Hradec Králové, Josefa Gočára
Šůna Oliver8. třídaO nejrychlejší vozítko
Šafránek Matěj8. třídaO nejrychlejší vozítko
Drozd František8. třídaO nejrychlejší vozítko
Svoboda Michal8. třídaO nejrychlejší vozítko
Wagner Nikolas8. třídaO nejrychlejší vozítko
Kubynec Mychajlo8. třídaO nejrychlejší vozítko
Čeřovská Aneta8. třídaO nejrychlejší vozítko
Portillo Diego8. třídaO nejrychlejší vozítko
Barešová Kristýna8. třídaO nejrychlejší vozítko
Altman Kryštof8. třídaO nejrychlejší vozítko
Novotný David8. třídaO nejrychlejší vozítko
Perný Adam8. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠaMŠ Hradec Králové, Úprkova
Špryňar Pavel9. třídaO nejrychlejší vozítko
Čukanová Natálie9. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Chrudim, Dr. Peška
Cerman Vilém9. třídaO nejrychlejší vozítko
Veselý Ondřej9. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Pardubice, Polabiny 1
Šafář Jaroslav9. třídaO nejrychlejší vozítko
Kratochvíl Michal9. třídaO nejrychlejší vozítko
Kučera Petr9. třídaO nejrychlejší vozítko
Bubeliny David9. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Pardubice, Svítkov
Danec Jakub8. třídaO nejrychlejší vozítko
Nadrchal Jakub8. třídaO nejrychlejší vozítko
Ždímal David8. třídaO nejrychlejší vozítko
Kroužel Filip8. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Pardubice, Štefánikova
Lengál Jan9. třídaO nejrychlejší vozítko
Urbánek Tadeáš9. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Pomezí
Hegr Martin8. třídaO nejrychlejší vozítko
Staněk Adam8. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Skuteč, Smetanova 304
Šebek Václav8. třídaO nejrychlejší vozítko
Kyncl Vojtěch8. třídaO nejrychlejší vozítko
Baloun Michal9. třídaO nejrychlejší vozítko
Štolhof Štěpán9. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Svitavy Felberova 2
Behenský Vojtěch9. třídaO nejrychlejší vozítko
Štětka Lukáš9. třídaO nejrychlejší vozítko
Valentíny Lukáš9. třídaO nejrychlejší vozítko
Vodička Stanislav9. třídaO nejrychlejší vozítko
Nikl Mathias9. třídaO nejrychlejší vozítko
Piterna Vladislav9. třídaO nejrychlejší vozítko
ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského
Winkler Jiří8. třídaO nejrychlejší vozítko
Doležal Lukas8. třídaO nejrychlejší vozítko
Celkem: 56 žáků z 14 škol