23. ročník

počítačové soutěže pro ZŠ

29. 11. 2017

Výsledky jednotlivých kategorií PC_ák 2017

Grafický návrh
1.Hoffmannová Alena9. třídaZŠaMŠ Černilov, Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ
2.Vafková Tereza9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova
3.Fišera Hynek8. třídaZŠaMŠ Hradec Králové, Štefcova
4.Morávková Dana8. třídaZŠ Pardubice, Studánka
5.Horáková Nikol9. třídaZŠ Holice, Komenského 100
123
Tvorba www stránek
1.Dostál Tomáš9. třídaZŠ Litomyšl, Zámecká
2.Kostelecký Filip9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 1
3.Pelcl Robin Luděk9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 1
123
Tvorba prezentace 8. třída
1.Venclová Slávka8. třídaZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského
2.Kleiner Tadeáš8. třídaZŠ Litomyšl, Zámecká
3.Kalina Jan8. třídaZŠ Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21
4.Bureš Jan8. třídaZŠ Skuteč, Komenského
5.Šlesingrová Michaela8. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska
123
Tvorba prezentace 9. třída
1.Kopřiva Vojtěch9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 1
2.Veselá Kristýna9. třídaZŠ Holice, Komenského 100
3.Mánková Natálie9. třídaZŠ Lanškroun, Dobrovského
4.Landsmann Patrik9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova
5.Tupá Beáta9. třídaZŠ Skuteč, Komenského
123

Výsledky testu znalostí ICT

Maximální počet bodů: 25

Průměrný počet bodů: 14.46

pořadísoutěžícítřídaškolabodyčas
1.Komárek Aleš8. třídaZŠ Pardubice, Josefa Ressla2500:06:24
2.Šíp Václav9. třídaZŠ Pardubice, Josefa Ressla2400:02:20
3.Brchelová Barbora9. třídaZŠ Pardubice, Josefa Ressla2300:02:29
4.Masopustová Lucie9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska2300:03:44
5.Landsmann Patrik9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova2200:05:30
6.Fišera Hynek8. třídaZŠaMŠ Hradec Králové, Štefcova2200:06:51
7.Vlček Tomáš9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova2200:07:38
8.Šlesingrová Michaela8. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska2200:09:23
9.Novotný Petr8. třídaZŠ Havlíčkův Brod2200:09:47
10.Horáček Tomáš8. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 13512100:05:30
11.Morávek Ondřej8. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska2100:05:43
12.Pácalt Michal9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 12100:05:56
13.Halama Matěj9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 12100:06:13
14.Nechodom Matěj Kevin9. třídaZŠ Skuteč, Smetanova 3042100:07:01
15.Bezděk Tomáš9. třídaZŠ Pardubice-Polabiny, Prodloužená 2832100:10:29
16.Provazník Pavel8. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova2000:06:52
17.Kalina Jan8. třídaZŠ Moravská Třebová, Kostelní náměstí 211900:03:37
18.Plachý Adam9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1900:06:27
19.Fajt Vojtěch9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1900:07:25
20.Vondráček Jáchym9. třídaZŠ Pardubice, Svítkov1900:07:30
21.Sotolář Marek8. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 13511900:10:48
22.Svoboda Miroslav9. třídaZŠ Heřmanův Městec1800:05:34
23.Pelcl Robin Luděk9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11800:05:48
24.Kostelecký Filip9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11800:05:56
25.Kopřiva Vojtěch9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11800:06:28
26.Fater Tomáš9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1800:06:59
27.Uhrová Laura9. třídaZŠ Moravská Třebová, Kostelní náměstí 211800:07:26
28.Coufal Lukáš8. třídaZŠaMŠ Hradec Králové, Štefcova1800:07:31
29.Hájek Tomáš9. třídaZŠ Chrudim, Dr. Peška 1800:07:50
30.Bielak Ondrej9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11800:07:56
31.Nálevková Lenka9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1800:08:31
32.Langr Adam9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11800:08:40
33.Hladík Lukáš9. třídaZŠ Heřmanův Městec1800:08:56
34.Skalická Pavla8. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1800:09:30
35.Šišán Dominik9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1800:11:26
36.Klec Michal9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11700:04:11
37.Šrámek Petr9. třídaZŠ Opatovice nad Labem1700:04:41
38.Pinke Veronika8. třídaZŠ Holice, Komenského 1001700:05:44
39.Pinke Tomáš8. třídaZŠ Holice, Komenského 1001700:05:53
40.Uličný Jan8. třídaZŠaMŠ Proseč1700:06:18
41.Kovářová Lenka9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1700:06:23
42.Kollertová Eliška9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1700:06:26
43.Mutl Jiří9. třídaZŠaMŠ Tatenice1700:06:43
44.Stehlíková Lucie9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1700:06:51
45.Dostál Tomáš9. třídaZŠ Litomyšl, Zámecká1700:06:55
46.Mlčůch Tomáš8. třídaZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského1700:08:02
47.Chládková Edita9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1700:08:29
48.Doležal Miroslav9. třídaZŠ Heřmanův Městec1700:08:36
49.Lakatošová Kristýna8. třídaZŠ Skuteč, Komenského1700:09:30
50.Holešovský Matěj8. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1600:03:59
51.Beňo Dominik8. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1600:05:31
52.Bureš Jan8. třídaZŠ Skuteč, Komenského1600:06:10
53.Sháněl Denis9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11600:06:18
54.Reiniš Tomáš8. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1600:07:31
55.Macháček Aleš9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1600:09:11
56.Pánek Jakub9. třídaZŠ Pardubice-Polabiny, Prodloužená 2831600:10:31
57.Broulík Jan8. třídaZŠ Litomyšl, Zámecká1500:05:06
58.Říha Martin9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1500:05:18
59.Locker Martin9. třídaZŠ Holice, Komenského 1001500:05:45
60.Škrabal Jiří8. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 13511500:05:54
61.Štefka Matěj9. třídaZŠ Hradec Králové, Pouchov, K Sokolovně1500:05:58
62.Jana Šemberová9. třídaZŠ Lanškroun, Dobrovského1500:06:03
63.Poláková Natálie9. třídaZŠ Lanškroun, Dobrovského1500:06:10
64.Nyklová Alena9. třídaZŠ Hrochův Týnec1500:06:11
65.Doležal Jan8. třídaZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského1500:06:15
66.Flídr Jan9. třídaZŠ Skuteč, Smetanova 3041500:07:12
67.Matěj Miroslav8. třídaZŠ Holice, Komenského 1001500:07:19
68.Locker Václav8. třídaZŠ Pardubice, Studánka1500:07:41
69.Vafková Tereza9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1500:07:46
70.Matoušková Andrea9. třídaZŠ Litomyšl, Zámecká1500:07:58
71.Zástěrová Barbora9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1500:08:30
72.Hrubešová Lucie9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11500:09:10
73.Hrušková Sarah8. třídaZŠ Holice, Komenského 1001500:09:25
74.Mánková Natálie9. třídaZŠ Lanškroun, Dobrovského1500:09:28
75.Kubešová Zuzana8. třídaZŠ Lanškroun, Dobrovského1500:09:32
76.Nešetřil Jakub9. třídaZŠ Holice, Komenského 1001500:14:26

Ostatní soutěžící měli méně než 15 bodů