24. ročník

počítačové soutěže pro ZŠ

28. 11. 2018

Výsledky jednotlivých kategorií PC_ák 2018

Grafický návrh
1.Boučková Markéta9. třídaZŠ Pardubice, Josefa Ressla
2.Fišera Hynek9. třídaZŠaMŠ Hradec Králové, Štefcova
3.Cvachová Eliška9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 1
123
Tvorba www stránek
1.Žák Vojtěch9. třídaZŠ Chrudim, U Stadionu 756
2.Němec Artur9. třídaZŠ Litomyšl, Zámecká
3.Tichý Richard9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 1
123
Tvorba prezentace 8. třída
1.Bubeliny David8. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 1
2.Abu Ownová Maisa8. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 1
3.Růžičková Vendula8. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska
123
Tvorba prezentace 9. třída
1.Sotolář Marek9. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351
2.Tichá Andrea9. třídaZŠ Holice, Komenského 100
3.Pinke Veronika9. třídaZŠ Holice, Komenského 100
123

Výsledky testu znalostí ICT

Maximální počet bodů: 25

Průměrný počet bodů: 13.73

pořadísoutěžícítřídaškolabodyčas
1.Komárek Aleš9. třídaZŠ Pardubice, Josefa Ressla2400:04:44
2.Kalina Jan9. třídaZŠ Moravská Třebová, Kostelní náměstí 212300:03:52
3.Fišera Hynek9. třídaZŠaMŠ Hradec Králové, Štefcova2300:04:00
4.Mrňák Tomáš9. třídaZŠ Pardubice, Josefa Ressla2300:04:18
5.Horáček Tomáš9. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 13512300:04:22
6.Morávek Ondřej9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska2200:03:03
7.Ondrušová Barbora8. třídaZŠ Pardubice, Josefa Ressla2200:03:11
8.Němec Artur9. třídaZŠ Litomyšl, Zámecká2200:04:33
9.Vohralík Vít9. třídaZŠaMŠ Lázně Bohdaneč2100:05:14
10.Švec Jakub9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova2100:05:56
11.Provazník Pavel9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova2100:06:27
12.Janouch Václav9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska2000:06:20
13.Kubešová Zuzana9. třídaZŠ Lanškroun, Dobrovského1900:02:27
14.Žák Vojtěch9. třídaZŠ Chrudim, U Stadionu 7561900:05:45
15.Šlesingrová Michaela9. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1800:06:05
16.Vojtěchovská Žofie9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1800:06:27
17.Nápravník Tomáš9. třídaZŠ Pardubice, Svítkov1800:06:27
18.Kloz Jan9. třídaZŠ Pardubice-Polabiny, Prodloužená 2831800:06:34
19.Novotný Vítek9. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 13511800:07:21
20.Doležalová Alžběta9. třídaZŠ Skuteč, Smetanova 3041700:05:36
21.Minář Milan9. třídaZŠ Lanškroun, Dobrovského1700:07:07
22.Přibylová Martina9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11700:07:39
23.Holubová Jana9. třídaZŠ Pardubice, Studánka1700:08:01
24.Kubelka Lukáš9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11700:08:35
25.Tichý Richard9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11700:08:53
26.Prokopová Viktorie8. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 13511700:09:42
27.Pešek Zdeněk9. třídaZŠ Hrochův Týnec1700:09:56
28.Bubeliny David8. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11700:10:48
29.Sotolář Marek9. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 13511600:03:26
30.Kleiner Tadeáš9. třídaZŠ Litomyšl, Zámecká1600:05:06
31.Zítková Anna9. třídaZŠaMŠ Černilov, Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ1600:06:46
32.Brázda Vítek9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11600:07:06
33.Jílková Lucie9. třídaZŠ Hrochův Týnec1600:07:09
34.Kratochvílová Markéta9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1600:07:14
35.Komárek Tomáš9. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 13511600:07:33
36.Cvachová Eliška9. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11600:07:50
37.Sova Matyáš8. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1600:08:43
38.Novotný Jonáš8. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1600:08:47
39.Štrajtová Julie8. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1600:09:19
40.Vávra Matěj8. třídaZŠ Lanškroun, Dobrovského1600:09:35
41.Rybičková Nikola8. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 13511600:09:41
42.Pražan Adam8. třídaZŠ Skuteč, Smetanova 3041600:10:16
43.Abu Ownová Maisa8. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11600:10:50
44.Morávek Adam8. třídaZŠ Holice, Komenského 1001500:04:21
45.Klementová Martina8. třídaZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského1500:05:16
46.Novotná Gabriela9. třídaZŠ Pardubice, Štefánikova1500:05:56
47.Rejchrtová Veronika9. třídaZŠ Moravská Třebová, Kostelní náměstí 211500:06:38
48.Hlavatá Anežka8. třídaZŠ Pardubice, Josefa Ressla1500:08:31
49.Komárková Eliška8. třídaZŠ Moravská Třebová, Palackého 13511500:09:39
50.Halama Ondřej8. třídaZŠ Pardubice, Polabiny 11500:10:25
51.Motl Jan8. třídaZŠ Lanškroun, Al. Jiráska1500:11:29

Ostatní soutěžící měli méně než 15 bodů